Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC FON 91m2 , (L) , 280000e

Fon, Vozdovac, Beograd

Duplex - prodaje se kompletno namesten. U cenu je ukljuceno i garazno mesto. Kontakt: 060/0244-777 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 2.sprat

Lux – Đevđelijska 157kvm + garažna mesta po želji

Lion, Zvezdara, Beograd

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Zemun, Meandri, Blagoja Jovovića, 3.0, 87m2, 255000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 4/6 spratova

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Nikolaja Kravcova, 114m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više

546.700€ (4 795 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 8/9 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska, 116m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 5.0, 116m2, 1/12, CG, lift, telefon, interfon Prodaje se petosoban stan u najužem centru Beograda, u... više

438.000€ (3 775 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 116m²
  • 1/12 spratova

Rakovica, Centar, Mile Dimić, 1.5, 63m2, 120000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju.... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova