Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 126500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Ocekivani zavrsetak radova do jeseni 2026.... više

126.500€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se 3.5 stan u centru Zarkova

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Beograd, Palilula - Besni fok, odličan dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnj

Padinska Skela, Beograd

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan... više

68.000€ (1 114 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 2/3 spratova

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet, , 1.0, 36m2, 170000EUR

Savski Venac, Beograd

Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više

170.000€ (4 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 3.0, 84m2, 304500EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više

304.500€ (3 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

- stari grad sf 2662

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se trosoban stan u Šantićevoj ulici. Struktura: dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora, u svakoj prostoriji Fujitsy inverter... više

330.000€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

ZVEZDARA CRVENI KRST 87m2 , T , 389000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift,... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4.sprat