Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1807 oglasa

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Omladinska 170m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova... više

750.000€ (4 411 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Art And Spa Rezidencija – Topličin Venac

Topličin venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više

630.000€ (4 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 47m2, PR, Stari Grad, Beograd - 160.000€

Cara Dušana, Stari Grad, Beograd

Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više

160.000€ (3 404 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

RASKOSAN 4.0 STAN NA CRVENOM KRSTU SA 2 GARAZNA MESTA

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Prodajemo luksuzan cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji, u najlepsem delu Crvenog krsta na Vracaru. Nalazi se na izdvojenoj mikrolokaciji,... više

730.000€ (4 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • 4.sprat

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 126500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Ocekivani zavrsetak radova do jeseni 2026.... više

126.500€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se 3.5 stan u centru Zarkova

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova