Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1809 oglasa

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva, 91m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • vp/2 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 218m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

1.131.572€ (5 190 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 32m2 , T , 178500e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 0.5, 32.44 m2 sa terasom, III od XV spratova, cg, 3 lifta,... više

178.500€ (5 578 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3.sprat

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova