Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1809 oglasa

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Slavija – Beogradska, 110m2

Slavija, Vračar, Beograd

Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan,... više

329.000€ (2 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Voždovac - Braće Jerković, 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

Troiposoban stan u izgradnji 96.47 m², PR, Obrenovac - 159.176€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više

159.176€ (1 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 110m2, 415000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija kod Vukovog spomenika. Stan čine veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nedeljka Čabrinovića, 5.0, 132m2, 316000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više

316.000€ (2 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 145m2 , 2T , 650000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat