Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1804 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka, 102m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više

450.000€ (4 411 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska, 108m2 - stan sa poslovnim prostorom

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi... više

400.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • vp/5 spratova

Čukarica, Cerak - Stojana Matića, 50m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno... više

122.000€ (2 440 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

Zemun, Gornji grad - Šumadijska, 98m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više

323.000€ (3 295 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada, 120m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više

370.000€ (3 083 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više

185.000€ (3 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 5/9 spratova

Investiciona prilika, Krunski venac, s parking mestom!

Krunski venac, Vračar, Beograd

Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više

250.000€ (4 464 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova