Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1815 oglasa

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 83m2 , 2T , 237500e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 216m2, 652000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više

652.000€ (3 018 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²

Voždovac, Autokomanda, , 4.0, 131m2, 592000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131310, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza(2), parking, ostava, stambena zgrada. Luksuzan stan... više

592.000€ (4 519 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

CENTAR, 3.0, SPEKTAKULARAN POGLED

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u srcu grada, na perfektnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Ulice kneza Mihaila, Terazija i Trga Republike. Kompaktan... više

329.000€ (5 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 9.sprat

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka, 1.5, 31m2, 155000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 130363, VPR/V, klima, lift, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

155.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²