Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1830 oglasa

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

CENTAR, 3.0, SPEKTAKULARAN POGLED

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u srcu grada, na perfektnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Ulice kneza Mihaila, Terazija i Trga Republike. Kompaktan... više

329.000€ (5 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 9.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 65m2 , T , 159000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje,... više

159.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića - 70m2, 205.000e

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića 70m2, 1/5, 3.0, EG, T(4m2) Na prodaju uknjižen trosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u naselju... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6/

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat