Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

ZVEZDARA KLUZ 90m2 , T , 263000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah... više

263.000€ (2 922 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju luksuzan stan 220m2 sa dvorištem i garažom – svetao, 6 soba, odl

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra, 39m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića, 78m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj... više

311.000€ (3 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/7 spratova