Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Viktora Novaka, 2.0, 85m2, 239000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više

239.000€ (2 811 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 57m2 , 258000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 2.5, 57 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta,... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari Grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 57m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • vp/2 spratova

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Retko u ponudi! Šestosoban, dvoetažni, uknjižen! ID#1616

Karaburma, Palilula, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Centar, Majke Jevrosime, 3.0, 80m2, 240000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 65m2, 240500EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124441, III/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat