Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1825 oglasa

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 5.0, 119m2, 220000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 124008, II/, terasa(2), uknjizen. Svetao trostran stan na dva nivoa. Puna visina bez kosina. Na oba nivoa atraktivne terase sa... više

220.000€ (1 848 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

Vračar, Crveni krst, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst - Šumatovačka 69m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta, 67m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan... više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 75m2, 255880 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost... više

255.880€ (3 411 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

AKCIJA!!! Trosoban stan 141 m², Obrenovac, Rvati – 239.700e (GARAŽNO MESTO)

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više

239.700€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 141m²
  • .sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Palilula, Karaburma, Generala Aračića, 2.5, 94m2, 240000 EUR

Karaburma, Beograd

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak... više

240.000€ (2 553 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 1/3 spratova