Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1825 oglasa

Zvezdara, Vukov Spomenik, Stjepana Ljubise, 2.0, 51m2, 223000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više

223.000€ (4 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 96m2 , T , 232000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta,... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 259000 EUR

Hram Svetog Save, Beograd

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 70m2, 259000 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

259.000€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 2/10 spratova

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73kvm

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Funkcionalan, svetao trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini Studentskog grada. Dvostrano orijentisan (istok-zapad). U stanu je zamenjena... više

260.000€ (3 561 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0, 50m2, 225000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogucnost kupovine parking mesta po ceni... više

225.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova