Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1834 oglasa

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

Voždovac, Šumice - Ljermontova 25m2

Šumice , Voždovac, Beograd

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva, 25m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Grocka, Boleč, Pavla Nikolića , 2.5, 96m2, 98000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

98.000€ (1 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130553, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²