Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1820 oglasa

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Centar, Sarajevska, 3.0, 80m2, 300000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, , 4.0, 112m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 73776, I/III, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

300.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zastitom drzave. Gradnja... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Bulevar Despota Stefana, Palilula, Beograd

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC DUSANOVAC 142m2 , 2T , 352000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7.sprat

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova