Za upit stanovi Nis pronađeno 560 oglasa

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

202.800€ (2 253 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade... više

75.000€ (1 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

MODERAN TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART SISTEM, VRHUNSKA OPREMA

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više

155.760€ (2 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN 40m² U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više

96.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan u blizini Delta planeta

Bulevar Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno... više

98.000€ (2 512 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju garsonjera površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja 1.5, 37.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

71.250€ (1 925 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 1/4 spratova

Funkcionalan dvoiposoban stan sa terasom

Somborska, Pantelej, Niš

Dvoiposoban stan u izgradnji – 56,27 m² sa balkonom U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 56,27 m² (sa balkonom), dostupan na... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se 2, 5 soban duplex stan u neposrednoj blizini palilulske pijace

Palilula, Niš

Na prodaju 2,5-soban dupleks stan na traženoj lokaciji u blizini Paliluške rampe. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje, dobro... više

124.000€ (1 823 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/8 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan , atelje, centar,lift, 68 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može... više

113.000€ (1 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 5/5 spratova