Za upit stanovi Nis pronađeno 560 oglasa

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.617€ (2 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 13/15 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Prelep stan u prizemlju porodične zgrade, 80m2, kompletno renoviran, Donji Kom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za... više

103.000€ (1 287 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan u izgradnji, centar, 57, 47m², prizemlje, 135.055€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više

135.055€ (2 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova