Za upit stanova stanovanje pronađeno 746 oglasa

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.5, 70m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu... više

189.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 159000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više

159.000€ (2 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 54m²
  • 4/7 spratova

Sajmište, Novi Sad

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Sajmište, Novi Sad

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat