Za upit stanova id pronađeno 4792 oglasa

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001183

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih... više

191.480€ (3 191 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001150

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više... više

180.200€ (2 252 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan troiposoban stan ID#1000418

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara... više

315.000€ (2 739 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova