Za upit stanova id pronađeno 4810 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Retko u ponudi! Šestosoban, dvoetažni, uknjižen! ID#1616

Karaburma, Palilula, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Žarkovo, Bele Vode, Primućura Žarka, 66m2 ID#1571

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001126

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen četvoroiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

298.700€ (2 196 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 136m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, renoviran dupleks ID#1001160

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više

442.900€ (3 630 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • 7/7 spratova