Za upit stanova id Beograd pronađeno 1772 oglasa

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Podujevska, 3.0, 106m2, 238545 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U mirnom kraju okoline Olimpa tačno ispod Cvetkove pijace vrlo kvalitetna i moderna stambena zgrada sa prelepo uredjenim zelenim vrtom. Mogućnost... više

238.545€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 5.0, 82m2, 180000 EUR

Kneževac, Beograd

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje... više

180.000€ (2 195 €/m²)

  • 5 soba
  • 82m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 49m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više

196.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 2.sprat

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova