Za upit stanova id Beograd pronađeno 1772 oglasa

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka 2. deo, 1.5, 37m2, 75000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129865, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

75.000€ (2 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 3.5STANA NA VIDIKOVCU

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci... više

218.000€ (2 395 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • 13.sprat

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STANA NA CUKARICI

Cukarica, Cukarica, Beograd

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više

106.000€ (2 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

RAKOVICA SKOJEVSKO NASELJE 268m2 , 2T , 580000e

Skojevsko Naselje, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

580.000€ (2 164 €/m²)

  • 5 soba
  • 268m²
  • 2.sprat

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Vračar - Južni bulevar, 90m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više

455.000€ (5 055 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 69m² Lux, novogradnja, Vidikovac, sa

Vidikovac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica).... više

224.500€ (3 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • vp/7 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 57m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • vp/2 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 330000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

330.000€ (6 111 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje