Za upit stanova central garden pronađeno 116 oglasa

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN 40m² U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više

96.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Naselje "Otvoreno polje" - 63kvm

Aranđelovac

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao "Otvoreno polje", na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Stan je... više

95.000€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • Suteren/3 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više

103.200€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova