Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više
196.000€ (4 000 €/m²)
Bulevar Despota Stefana, Palilula, Beograd
Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više
350.000€ (3 070 €/m²)
Centar (Palilula), Palilula, Beograd
350.000€ (3 070 €/m²)
Bežanijska Kosa 3, Beograd
Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više
175.000€ (2 966 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više
350.000€ (4 375 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više
168.000€ (2 000 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više
118.700€ (2 826 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
101.500€ (2 537 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više
130.000€ (1 884 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više
169.000€ (5 281 €/m²)
Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš
Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi... više
361.200€ (2 345 €/m²)
Blok 60, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više
386.000€ (3 446 €/m²)