Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

86.240€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Stan u strogom centru Leskovca, 127m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju prelep dupleks u centru Leskovca, smešten na izvanrednoj lokaciji. Veličina stana je 127m2, nalazi se na V spratu kvalitetne, novije... više

120.000€ (944 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 5/5 spratova

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

NASLOV: STAN KOJI OSVAJA NA PRVI POGLED — CENTAR, STIL I TRI SPAVAĆE SOBE!

Centar, Jagodina

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom,... više

115.000€ (1 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 2/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

122.808€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

236.068€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

289.720€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

105.672€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/6 spratova