Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Obilićev venac 33m², odvojena spavaća soba, kompletno namešten

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan... više

88.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan, 36m2, na atraktivnoj lokaciji

Bulevar Nemanjića Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola,... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 1.5, 44m2, 115000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131514, II/, klima, terasa. Spreman za useljenje – svetao i funkcionalan stan na trazenoj lokaciji u Novom Sadu. Prodaje se izuzetno... više

115.000€ (2 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova