Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Zvezdara, Kluz, Madridska, 0.5, 25m2, 126000 EUR

Kluz, Beograd

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda.... više

126.000€ (5 040 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

3.5. Centar, Kej, Lux stan 108m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više

216.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 3.0, 39m2, 100000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128823, PSUT/, uknjizen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj jednosmernoj ulici u samom centru Novog Sada, u ulici... više

100.000€ (2 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 39m²

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Komforan salonac u centru grada

Centar, Ćuprija

Ovaj stan ima savršen raspored Iz prostranog hodnika ulazite u sve ostale prostorije, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezeriju sa... više

82.000€ (1 064 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/1 spratova

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova