Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 51m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite name

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²