Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

Crveni Krst, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

540.500€ (5 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Novi Beograd, Blok 32, Crkva svetog Dimitrija, Bulevar Zorana Đinđića, 2.0,

Blok 32, Crkva Svetog Dimitrija, Beograd

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu... više

269.100€ (3 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 5.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 57.21 m², Obrenovac - 94.397€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

94.397€ (1 656 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više

500.500€ (3 850 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova