Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

Gornji Dorćol, 221 m²: Poslovno-stambena vertikala sa TERETNIM LIFTOM i 2 PAR

Dorćol, Stari Grad, Beograd

U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 221m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 3.0, 125m2, 478502EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119107, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

478.502€ (3 828 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²
  • 7/7 spratova

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130606, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat