Bogoslovija, Palilula, Beograd
Prodaje se jednoiposoban stan na V spratu, sa pripadajucim parking mestom i podrumom. Struktura: hodnik, kuhinja, soba, kupatilo, zastakljena... više
160.000€ (4 571 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više
174.900€ (3 180 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više
390.000€ (2 437 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više
324.000€ (5 400 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više
329.664€ (3 398 €/m²)
Tošin Bunar, Beograd
Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više
259.000€ (3 700 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više
279.000€ (2 536 €/m²)
Medaković II, Voždovac, Beograd
Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban... više
144.550€ (2 727 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd
Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više
320.000€ (5 245 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 117937, III/III, terasa, za renoviranje, stara gradnja, tavan, ostava. Prodaje se stan u Zarkovu, 60m²+30m² duplex, ispod Osnovne... više
70.000€ (777 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
96.230€ (2 749 €/m²)