Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1589 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130611, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Voždovac, Lekino brdo, , 3.0, 96m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 11222, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, podrum, dvorisna zgrada. Na prodaju... više

255.000€ (2 656 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

PALILULA BOTANICKA BASTA 85m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel,... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Skojevsko naselje – lux 270kvm (138+30+100) ID#25199

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja... više

580.000€ (4 202 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 138m²
  • 2/2 spratova

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Hotel Moskva - Balkanska 59m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska... više

324.000€ (5 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova