Medaković, Beograd
Agencijski ID: 124008, II/, terasa(2), uknjizen. Svetao trostran stan na dva nivoa. Puna visina bez kosina. Na oba nivoa atraktivne terase sa... više
220.000€ (1 848 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više
242.669€ (3 516 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više
210.000€ (2 500 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više
163.200€ (4 294 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjizen. Luksuzan cetvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je izuzetno funkcionalan i... više
312.000€ (3 319 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više
485.000€ (2 461 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje... više
151.500€ (2 754 €/m²)
Južni Bulevar, Beograd
Veoma luksuzan stan u izuzetnoj zgradi, moderno i vrlo kvalitetno uređen - oprema premium kvaliteta (stolarija, keramika, sanitarije, parket).... više
290.000€ (4 531 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više
99.000€ (1 500 €/m²)
Čukaricka Padina, Čukarica, Beograd
Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u... više
95.000€ (3 064 €/m²)
Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd
Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više
235.000€ (3 916 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
IZVANREDNA NEKRETNINA, NA ODLICNOJ POZICIJI. DUPLEX. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE (SA VRATIMA) - CENA PO DOGOVORU. I NIVO: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK,... više
559.800€ (3 611 €/m²)