Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više
208.000€ (1 808 €/m²)
Zemunske kapije, Zemun, Beograd
Nov jednosoban stan – adaptibilan u jednoiposoban u kompleksu Zemunske kapije. Svetao, sunčan, cg sa kalorimetrima, sa lepim pogledom. Prostorije:... više
163.000€ (4 405 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više
280.000€ (2 592 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više
275.000€ (3 160 €/m²)
Profesorska Kolonija, Beograd
Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 4.0, 95m2, 250000 EUR više
250.000€ (2 631 €/m²)
Paviljoni, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više
119.900€ (2 551 €/m²)
Golf Naselje, Cukarica, Beograd
Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi... više
460.000€ (3 129 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u... više
515.000€ (5 255 €/m²)
Palata Pravde, Savski Venac, Beograd
Lepo potkrovlje na IV spratu, u zgradi iz 1928. godine, parking mesto u dvorištu zgrade, nadomak Beograda na vodi. Prostorije: hodnik, kuhinja,... više
188.000€ (3 357 €/m²)
Blok 61, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban... više
185.000€ (3 775 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
119.690€ (2 720 €/m²)
Žarkovo, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO - Julino brdo, Siniše Stankovića, UKNJIŽEN dvoetažni stan sa šest spavaćih soba, 2 kupatila i terasom,... više
185.000€ (1 340 €/m²)