Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1578 oglasa

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 5.0, 130m2, 280000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks,... više

280.000€ (2 153 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 3.sprat

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Ledine, Valtrovićeva , 1.5, 32m2, 115000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 2/3 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 31m2, 57350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130614, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

57.350€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

STAN uknjižen, 2.5-soban, NOVI BEOGRAD BLOK 70A 59m2 , L+T , 190000e

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom... više

190.000€ (3 220 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 8.sprat

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

VRACAR CUBURA 71m2 , T , 375000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Nikolaja Hartviga, 2.5, 70.98 m2 sa terasom, III od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova