Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više
299.000€ (3 476 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više
2.430.075€ (35 218 €/m²)
Cerak, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više
140.000€ (1 842 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj... više
185.000€ (2 102 €/m²)
Senjak, Beograd
Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više
169.000€ (4 447 €/m²)
Žarkovo, Čukarica, Beograd
Stan 36m2 sa terasom, funkcionalan raspored, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa trepezarijskim delom, kuhinja odvojena šankom, komforno... više
105.000€ (2 916 €/m²)
Kneza Miloša (centar), Beograd
Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više
349.500€ (3 328 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više
228.000€ (3 000 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više
275.000€ (5 092 €/m²)
Centar, Beograd
Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više
247.000€ (4 940 €/m²)
Blok 12 (yubc), Beograd
Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više
275.000€ (3 666 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola... Stan... više
165.000€ (2 200 €/m²)