Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1578 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130558, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Baba Višnjina, 3.0, 223m2, 892000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121518, I/IV, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je izuzetno reprezentativan poslovni prostor (stan koji je adaptiran... više

892.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 223m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Maksima Gorkog, 2.0, 48m2, 232000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više

232.000€ (4 833 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Jove Ilića, , 6.0, 220m2, 955900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93005, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada.... više

955.900€ (4 345 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova