Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna... više

149.000€ (2 013 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1/2 spratova

Vračar - Alekse Nenadovića 103kvm+garaža

Centar, Vračar, Beograd

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan... više

460.000€ (4 466 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 5/6 spratova

Retenzija, duplex - Prve pruge 155kvm

Retenzija, Zemun, Beograd

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje... više

575.000€ (3 709 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Odličan stan za život i investiciju

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više

207.000€ (3 136 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/5 spratova

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Cara Uroša – 110kvm + 15kvm terasa ID#28959

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • Garsonjera
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

229.000€ (4 163 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova