Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1596 oglasa

Dedinje (blizu stadiona CZ) ID#25141

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Stan površine 134kvm, na poziciji prvog sprata i stan površine 150 m2... više

871.000€ (6 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

124.500€ (1 705 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska, 51m2

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi... više

220.000€ (4 313 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 6/7 spratova

STARI GRAD CENTAR 160m2 , T , 900000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Centar, Nikole Spasica, 3.0, 160 m2 sa terasom, V od V spratova, toplotne pumpe, tel,... više

900.000€ (5 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 160m²
  • 5.sprat

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e

Prvomajska, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

199.000€ (2 313 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 5.sprat

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mihaila Vujića, 1.5, 34m2, 72000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada.... više

72.000€ (2 117 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Savski venac, Beograd na vodi, Simfonija I, 3.0, 72m2, 450000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 87744, XIV/XV, klima, lift(3), terasa, garaza, stambena zgrada. GARAZNO MESTO U CENI!Odlican stan u Simfoniji I, na jednoj od... više

450.000€ (6 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 14/15 spratova