Za upit stan u Kragujevcu pronađeno 68 oglasa

Na prodaju duplex u naselju Bubanj

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban duplex u naselju Bubanj. Prizemlje duplexa se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

94.000€ (1 880 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se stan u Erdogliji od 75m2

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova

Dvosoban stan 63 m², Aerodrom, Kragujevac, 5/5, 1 kupatilo

Aerodrom, Kragujevac

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima... više

94.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan 45m² Bubanj – namešten, prvi sprat, uknjižen

Bubanj, Kragujevac

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade,... više

88.000€ (1 955 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju namešten stan u naselju Erdoglija, Kragujevac – 49 m² + terasa 1

Erdoglija, Kragujevac

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku... više

78.000€ (1 591 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju stan u centru Kragujevca – kompletno renoviran, bez ulaganja

Centar, Kragujevac

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom,... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji centar 70 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog... više

146.300€ (2 090 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu – Erdoglija | Šestosoban stan na odl

Erdoglija, Kragujevac

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini... više

245.000€ (1 750 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 4/4 spratova

Savremena novogradnja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

U ponudi je savremeni stambeni objekat u Kragujevcu, projektovan po visokim standardima kvaliteta gradnje i komfora stanovanja. Posebna pažnja... više

96.350€ (2 050 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova