Za upit stan savski Venac pronađeno 196 oglasa

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 175m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • vp/4 spratova

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 220m2 , T , 950000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat