Za upit stan prodaja savski Venac pronađeno 196 oglasa

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 145m2 , 2T , 650000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 1.sprat

Dedinje, Kronštatska ID#1484

Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više

359.000€ (4 174 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 203m2 , 3T , 855000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Milosa, 6.0, 203 m2 sa 3 mala balkona, I od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

855.000€ (4 211 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 203m²
  • 1.sprat

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova