Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4994 oglasa

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

113.513€ (2 639 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 47m2, 118910 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

118.910€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

116.379€ (2 644 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

147.337€ (2 631 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

85.136€ (2 432 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

114.814€ (2 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova

Slana Bara, Novi Sad

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, odlična lokacija u urbanom delu grada,

Grbavica, Novi Sad

Bez provizije za kupca Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, u urbanom i atraktivnom delu grada, u blizini centra Novog Sada, TC Promenade,... više

159.958€ (3 554 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova