Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4996 oglasa

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.440€ (1 801 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan 68, 11 m², Bubanj, Kragujevac, 2. sprat

Bubanj, Kragujevac

Dvoiposoban stan u novogradnji na Bubnju, u Kragujevcu, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade... više

127.500€ (1 875 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan u izgradnji sa dve spavaće sobe

Centar, Paraćin

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve... više

98.670€ (1 265 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

103.454€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/4 spratova

Akva Park, Jagodina

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Stan u izgradnji

Pivara, Jagodina

Stan u izgradnji. cena je 1400e/m2 + PDV više

83.160€ (1 540 €/m²)

  • soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

161.500€ (3 510 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

263.517€ (2 509 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova