Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4994 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

194.361€ (2 491 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 92450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100852 CENA 92.450e + PDV + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

92.450€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 2/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN TELEP – 47, 45m² – USELJIVO –

Telep, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN na TELEPU – 47,45m² – USELJIVO U ponudi je dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu na Telepu, površine... više

123.876€ (2 635 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat