Skadarlija, Stari Grad, Beograd
Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više
600.000€ (5 555 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više
234.000€ (4 034 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više
250.000€ (3 333 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više
498.000€ (4 150 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više
370.000€ (3 245 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više
197.000€ (2 345 €/m²)
Zemun Polje, Beograd
Nov, neuseljavan stan. Odlično iskorišćen prostor, mali hodnik, veliki dnevni boravak u čijem sklopu je kuhinja, dve spavaće sobe, prostrano... više
105.500€ (1 850 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban... više
150.000€ (2 205 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više
145.000€ (3 085 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130613, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
44.400€ (1 850 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više
322.000€ (3 425 €/m²)
Čukarica, Beograd
4.0, Ada Mall, Karpoševa, 92m2, 3/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 4.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više
270.000€ (3 000 €/m²)