Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina 2.0 37m2

Kopitareva Gradina, Beograd

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 326800e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

326.800€ (4 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića, 103m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više

357.000€ (3 466 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 180kvm+ 2a ID#24931

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2ara (osećaj privatne kuće), četvoroiposoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 69m2, 127650EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130607, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

127.650€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 4.sprat

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 3.0, 80m2, 125000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na:... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova