stan Novi Sad prodaja do 75000eura (101 oglasa)

Novi Sad, Veternik, Marije Bursać, 2.5, 48m2, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 134570, PR/, novogradnja. Prodje se lep dvoiposoban stan 48m2 na granici izmedju Adica i Veternika. Stan poseduje dnevni boravak... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²

Novi Sad, Klisa, SMART STAN, 1.0, 31m2, 73484EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 133475, I/III, lift, terasa. **KLISA - SMART STAN **. LIFT. Cena je sa PDV 31,27m2. Dnevna soba + kuhinja + trpezarija 21,40... više

73.484€ (2 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 0.5, 18m2, 63000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 133293, I/III, klima, francuski balkon, parking. Na prodaju odlicna kompletno namestena garsonjera u Kopernikovoj ulici na prvom... više

63.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 18m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Adice, Jadranke Stojakovic, 1.0, 22m2, 48000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 132802, PR/, uknjizen. STAN GARAZA, 22 m2, NAMESTENA. Dvorisno okrenuta. Podno grejanje. Terasa. Mir i tisina. Iskljucivo kes... više

48.000€ (2 181 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²

Novi Sad, Salajka, Šajkaška, 1.0, 23m2, 73000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 132519, PR/, novogradnja. Prodaje se garsonjera u novoj zgradi. Izgleda vece zbog vece visine plafona. Gleda na suncanu stranu... više

73.000€ (3 173 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 75000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

75.000€ (3 260 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Čelarevo, , 2.0, 53m2, 64000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban FRANCUSKI... više

64.000€ (1 207 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 1.5, 33m2, 75000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 128625, VPR/. Nov, kompletno namesten i odlicno opremljen stan u novoj urbanoj vili na Adicama, ulica Branka Copica. Sastoji... više

75.000€ (2 272 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Novi Sad, Novo Naselje, Tozin Sokak, 1.0, 31m2, 73500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

73.500€ (2 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Klisa, Otokara Keršovanija , 1.0, 27m2, 62000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 119910, I/, stambena zgrada. Prodaje se renoviran jednosoban stan na pocetku Slane Bare, u mirnom kraju dobro povezanom sa ostatkom... više

62.000€ (2 296 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 1.0, 33m2, 66000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odlican... više

66.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 5/5 spratova