Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan 64m2, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Izvanredan trosoban stan u kući u Apelovcu, 100 m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više

135.000€ (1 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova