Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 44m2, 144210EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan,... više

144.210€ (3 277 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 46m2, 151338EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaca... više

151.338€ (3 289 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

283.900€ (3 504 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 5.0, 136m2, 280000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119305, IV/, lift, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se petosoban penthaus na Telepu, uknjizen na 136 m2, sa ukupno oko 200... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 4.sprat

Na prodaju četvorsoban stan, novogradnja, parking 89, 78m2

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na... više

166.260€ (1 868 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 163150€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1043483 - Uknjižen petosoban stan u jednoj etaži urbane vile u blizini Lipovog gaja i Grasa. Dve velike terase, 2 parking... više

163.150€ (1 132 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Knežev park , 2.0, 44m2, 128000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131175, I/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju nov uknjizen dvosoban stan na Novom naselju u kompleksu Knezev park .... više

128.000€ (2 909 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, , 3.0, 54m2, 139500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan... više

139.500€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Futoški put, , 2.0, 50m2, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Uradjena je unutrasnja izolacija na spoljasnje... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova