Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1712 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Garsonjera u Adicama u prizemlju, odlična lokacij

Adice, Novi Sad

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više

43.100€ (1 724 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Adice | Novogradnja 35m2, parking, pr

Adice, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više

67.980€ (1 942 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Adice, Novi Sad

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-66-05,... više

50.000€ (1 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje ze dvoiposoban stan sa terasom na Telepu, novogradnja 82m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu... više

234.600€ (2 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 151500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma.... više

151.500€ (3 091 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 257500€

Cara DuŠana, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2.... više

257.500€ (2 524 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat